SIT9120AC-1C3-25E125.000000T
Description
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C3-25E125.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5356AI-FN-25E0-10.000000Y
SiT5356AI-FN-25E0-10.000000Y
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
SiT3372AI-2B9-33NB51.200000T
SiT3372AI-2B9-33NB51.200000T
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVDS