550BF76M8000DG
Description
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
DataSheet
550BF76M8000DG PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Strip
Type:VCXO
Frequency:76.8 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±100ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AC-4E1-28N61.440000X
SiT9365AC-4E1-28N61.440000X
XTAL OSC XO 61.4400MHZ HCSL
SiT3372AI-2B3-25NG25.000000T
SiT3372AI-2B3-25NG25.000000T
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS