SIT1602BC-32-30E-19.200000X
Description
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-32-30E-19.200000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:19.2 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
653L15556C3T
653L15556C3T
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
SiT9365AI-4B3-30N50.000000X
SiT9365AI-4B3-30N50.000000X
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL
SiT3373AI-4B3-25NG222.527472Y
SiT3373AI-4B3-25NG222.527472Y
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
SIT1602BI-12-18E-10.000000E
SIT1602BI-12-18E-10.000000E
MEMS OSC XO 10.0000MHZ H/LV-CMOS
SiT3372AC-4E3-28NC155.520000T
SiT3372AC-4E3-28NC155.520000T
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ HCSL
SIT1602BC-32-30E-19.200000X
SIT1602BC-32-30E-19.200000X
V28C36H100BS2
V28C36H100BS2
DC DC CONVERTER 36V 100W