SIT8208AI-G2-28S-33.300000X
Description
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-G2-28S-33.300000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.3 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E9-33NB96.000000X
SiT3372AI-4E9-33NB96.000000X
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-2B3-33NG140.000000X
SiT3372AI-2B3-33NG140.000000X
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS