CA25C1222PLT
Description
XTAL OSC XO 12.288MHZ 3.3V SMD
DataSheet
CA25C1222PLT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12.288 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-55°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)