S73305T-20.480-X-15-R
Description
XTAL OSC XO 20.4800MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S73305T-20.480-X-15-R PDF
Type Description
Series:S7
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:20.48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT3372AC-2B2-30NG125.000000X
SIT3372AC-2B2-30NG125.000000X
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1E2-25NH61.440000T
SiT3372AI-1E2-25NH61.440000T
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
SiT3373AC-2B2-28NB491.520000T
SiT3373AC-2B2-28NB491.520000T
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
1206Y2501P00DCR
1206Y2501P00DCR
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 1206
S73305T-20.480-X-15-R
S73305T-20.480-X-15-R
BSS123
BSS123
MOSFET N-CH 100V 170MA SOT23-3
XLH53V090.000000X
XLH53V090.000000X
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ HCMOS