
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABLNO |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 150 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±18ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.563" L x 0.343" W (14.30mm x 8.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of ABLNO-150.000MHZ-T2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS
CONN HEADER 26POS IDC 28AWG TIN