
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 520 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Function: | - |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±1.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 2.5mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 520L15DT38M4000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK
RES 246K OHM 0.1% 1/8W 1206