
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8208 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 31.25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT8208AC-32-33E-31.250000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ LVDS
MEMS OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
FUSE STRIP 40A 32VDC BOLT MOUNT
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC TCXO 16.3676MHZ
CONN RCPT 68POS 0.1 GOLD PCB