
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG5032CAN |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 8.192 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG5032CAN 8.192000M-TJGAB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 50.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 8.1920MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 5V 200W
DC DC CONVERTER 10V 100W
MINIPOD TX FLAT HEATSINK 100M