
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 500 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±1560ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-4E9-30NZ500.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
CAMERA CABLE 10M