
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5156, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±1ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.042" (1.06mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5156AI-FA-33N0-38.400000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 28.3220MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER 40V 150W