S73305-50.000-X-15-M
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S73305-50.000-X-15-M PDF
Type Description
Series:S7
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):12mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-30NB133.516483T
SiT3372AI-2E9-30NB133.516483T
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
SiT3373AC-1B3-28NU540.000000T
SiT3373AC-1B3-28NU540.000000T
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-2B3-33NX280.550000T
SiT3373AI-2B3-33NX280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
CR2450X-HE
CR2450X-HE
BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
SiT3372AC-2B3-33NE148.425787Y
SiT3372AC-2B3-33NE148.425787Y
SiT3372AC-1E9-28NZ61.440000X
SiT3372AC-1E9-28NZ61.440000X
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVPECL
S73305-50.000-X-15-M
S73305-50.000-X-15-M