
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S5 X1 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 27 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 6mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S51810T-27.000-X1-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 2.0000GHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 156.26953MHZ 2.5V LV
CAP CER 10UF 10V X5R 0805
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
IC OVERVOLT PROT CONT TSOT23-8
TL70 TOWER LIGHT; BLACK HOUSING: