
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 520 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | - |
| Output: | Clipped Sine Wave |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±1.5ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 2mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 520M15HA20M0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
OSC CMEMS 8.0000MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 15.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCTCXO 20.0000MHZ SNWV
MEMS OSC XO 13.5130MHZ CMOS SMD