
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si570 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 108mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of 570BBA001073DGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123
IC MCU 8BIT 768B OTP 8DFN
NANO MALE 21POS 18" YEL JACKSCRE