
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 647H |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 50 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 60mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.065" (1.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 647H5004C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ HCSL
XTAL OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V HCSL SMD
CONN HEADER R/A 23POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 5V 5V 2W