SIT8208AI-33-33E-14.000000T
Description
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-33-33E-14.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:14 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B3-30NH540.000000X
SiT3373AI-1B3-30NH540.000000X
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2B9-30NY153.600000T
SiT3372AI-2B9-30NY153.600000T
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SiT3372AI-2E9-28NC155.520000Y
SiT3372AI-2E9-28NC155.520000Y
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVDS
SIT8208AI-33-33E-14.000000T
SIT8208AI-33-33E-14.000000T