SIT3372AC-1E3-33NX98.304000Y
Description
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E3-33NX98.304000Y PDF
Type:VCXO
Frequency:98.304 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±345ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4B9-25NX148.425750X
SiT3372AC-4B9-25NX148.425750X
XTAL OSC VCXO 148.42575MHZ HCSL
SiT3372AC-2B9-30NE204.800000Y
SiT3372AC-2B9-30NE204.800000Y
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SiT3373AI-1B9-28NY312.500000X
SiT3373AI-1B9-28NY312.500000X
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
SiT3373AC-1E2-33NH364.800000T
SiT3373AC-1E2-33NH364.800000T
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
SIT3372AC-1E3-33NX98.304000Y
SIT3372AC-1E3-33NX98.304000Y
IEG1111-1REC4-72-20.0-01-V
IEG1111-1REC4-72-20.0-01-V
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
3M 4026 1.5
3M 4026 1.5" X 10"-25
TAPE DBL COAT 1 1/2"X 10" 25/PK