AMPMDDA-75.0000T3
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
DataSheet
AMPMDDA-75.0000T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):1.3mA (Typ)
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.89mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1E9-30NG148.350000X
SiT3372AC-1E9-30NG148.350000X
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ LVPECL