SIT8208AI-G2-18S-25.000625T
Description
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8208AI-G2-18S-25.000625T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25.000626 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-25NE614.000000Y
SiT3373AC-1B9-25NE614.000000Y
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E3-28NZ222.750000X
SiT3373AC-2E3-28NZ222.750000X
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS
SiT3372AC-4E3-33NC216.000000Y
SiT3372AC-4E3-33NC216.000000Y
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
SiT3372AI-1E3-28NG35.437431T
SiT3372AI-1E3-28NG35.437431T
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
SIT8208AI-G2-18S-25.000625T
SIT8208AI-G2-18S-25.000625T
30KPA45CAE3/TR13
30KPA45CAE3/TR13
TVS DIODE 45V 77.4V P600
VE-24P-CY
VE-24P-CY
DC DC CONVERTER 13.8V 50W