SIT8208AC-G3-25S-12.800000T
Description
MEMS OSC XO 12.8000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AC-G3-25S-12.800000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12.8 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E3-28NG135.000000Y
SiT3372AC-4E3-28NG135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ HCSL