S7A3305-156.250-L-X-M
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
DataSheet
S7A3305-156.250-L-X-M PDF
Type Description
Series:S7A LVDS
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):50mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)