510FBA74M2500BAG
Description
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
DataSheet
510FBA74M2500BAG PDF
Type Description
Series:Si510
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:74.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):23mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.050" (1.28mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2E3-33NE281.000000Y
SiT3373AC-2E3-33NE281.000000Y
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ LVDS
SiT3373AC-1E2-25NU540.000000X
SiT3373AC-1E2-25NU540.000000X
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-4B2-30NG500.000000T
SiT3373AI-4B2-30NG500.000000T
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ HCSL
510FBA74M2500BAG
510FBA74M2500BAG
MS27468T19B30BA
MS27468T19B30BA
CONN RCPT FMALE 30POS CRIMP
CDR32BP102BJUM-ZANAF
CDR32BP102BJUM-ZANAF
CAP CER SMP MLC HI-REL
PL8705
PL8705
FIXED IND 18.5UH 5.2A 23.24 MOHM