CA25C4803ILT
Description
XTAL OSC XO 48.0MHZ 3.3V SMD
DataSheet
CA25C4803ILT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:48 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E2-33NC25.000000X
SiT3372AC-4E2-33NC25.000000X
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCSL
SiT9365AI-4E3-28N325.000000T
SiT9365AI-4E3-28N325.000000T
XTAL OSC XO 325.0000MHZ HCSL