SIT9120AI-2D2-25E50.000000T
Description
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2D2-25E50.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT3372AC-1E2-33NU10.000000X
SIT3372AC-1E2-33NU10.000000X
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E3-30NY14.400000T
SiT3372AI-2E3-30NY14.400000T
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
SiT3372AI-4E9-28NU161.132810T
SiT3372AI-4E9-28NU161.132810T
XTAL OSC VCXO 161.13281MHZ HCSL
SiT3372AI-2B3-28NX10.000000T
SiT3372AI-2B3-28NX10.000000T
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
ECX-H22BN-60.000
ECX-H22BN-60.000
XTAL OSC XO 60.0000MHZ HCMOS SMD
SIT9120AI-2D2-25E50.000000T
SIT9120AI-2D2-25E50.000000T