SIT3372AC-1B3-25NC70.656000T
Description
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1B3-25NC70.656000T PDF
Type:VCXO
Frequency:70.656 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±25ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2E9-25NX15.360000Y
SiT3372AC-2E9-25NX15.360000Y
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS
SiT3373AI-1E9-30NX345.600000T
SiT3373AI-1E9-30NX345.600000T
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
SIT9120AC-2B3-25S166.000000G
SIT9120AC-2B3-25S166.000000G
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVDS SMD
SIT9120AC-1C3-25S133.333300T
SIT9120AC-1C3-25S133.333300T
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
SIT3372AC-1B3-25NC70.656000T
SIT3372AC-1B3-25NC70.656000T
127718
B302 7X10 BLK/YEL CAUTION WATCH
VI-JNY-IX-B1
VI-JNY-IX-B1
DC DC CONVERTER 3.3V 50W