ECX-L27CM-622.080
Description
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
DataSheet
ECX-L27CM-622.080 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:622.08 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):28mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.067" (1.70mm)