550BF139M776DGR
Description
XTAL OSC VCXO 139.7760MHZ LVDS
DataSheet
550BF139M776DGR PDF
Type Description
Series:Si550
Package:Tape & Reel (TR)
Type:VCXO
Frequency:139.776 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):±100ppm
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):108mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.071" (1.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-25NG614.000000Y
SiT3373AC-1B9-25NG614.000000Y
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-1E2-30NY364.800000Y
SiT3373AI-1E2-30NY364.800000Y
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
AMPMEEB-24.0000T
AMPMEEB-24.0000T
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
RS73G2BTTD1100C
RS73G2BTTD1100C
RES 110 OHM 0.25% 1/3W 1206
550BF139M776DGR
550BF139M776DGR
XTAL OSC VCXO 139.7760MHZ LVDS
MA9-5N
MA9-5N
RF ANT 900MHZ WHIP STR N FEM 16"