CA25C2002HLT
Description
XTAL OSC XO 20.0MHZ 3.3V SMD
DataSheet
CA25C2002HLT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:20 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±100ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):20mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-1B9-33NX540.000000Y
SiT3373AC-1B9-33NX540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-1B3-25NY75.000000X
SiT3372AI-1B3-25NY75.000000X
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-1B2-33NH96.000000Y
SiT3372AC-1B2-33NH96.000000Y
XTAL OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL
RCP0505W2K00GS6
RCP0505W2K00GS6
RES SMD 2K OHM 2% 1.4W 0505
CA25C2002HLT
CA25C2002HLT
XTAL OSC XO 20.0MHZ 3.3V SMD
RP105-3-10-QD
RP105-3-10-QD
COMPACT SINGLE PH SNGL STAGE PWR
CONN RCPT 15POS IDC 24AWG GOLD