SIT1602BC-13-25E-25.000000D
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-13-25E-25.000000D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-25NB76.800000X
SiT3372AC-2B9-25NB76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVDS
SiT9365AC-2B3-25E30.720000Y
SiT9365AC-2B3-25E30.720000Y
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
SiT3372AC-4E2-25NC77.760000X
SiT3372AC-4E2-25NC77.760000X
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL