SIT1602BC-13-25E-35.840000E
Description
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BC-13-25E-35.840000E PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:35.84 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2B9-30NE250.000000X
SiT3373AI-2B9-30NE250.000000X
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS