CA50C12503HMT
Description
XTAL OSC XO 125.0MHZ 1.8V SMD
DataSheet
CA50C12503HMT PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:125 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):25mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1B3-30NG133.650000X
SiT3372AI-1B3-30NG133.650000X
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
SiT3372AI-4E3-28NC148.351648X
SiT3372AI-4E3-28NC148.351648X
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ HCSL
SiT3373AC-2B3-33NC240.000000Y
SiT3373AC-2B3-33NC240.000000Y
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
CA50C12503HMT
CA50C12503HMT
XTAL OSC XO 125.0MHZ 1.8V SMD