SIT9120AI-2C2-33S100.000000Y
Description
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2C2-33S100.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:100 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)