ASFL1-25.000MHZ-ER-T
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
DataSheet
ASFL1-25.000MHZ-ER-T PDF
Type Description
Series:ASFL1
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, TTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):15mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)