QTM750P-75.000MBD-T
Description
7.0X5.0 LVPECL 3.3V 25PPM (-40~8
DataSheet
QTM750P-75.000MBD-T PDF
Type Description
Series:QTM750P
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):70mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.063" (1.60mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1E3-33NY364.800000Y
SiT3373AI-1E3-33NY364.800000Y
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL