FO3HSKBM30.0-T2
Description
OSC XO 30MHZ 1.8V HCMOS
DataSheet
FO3HSKBM30.0-T2 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B3-25NU15.360000X
SiT3372AI-2B3-25NU15.360000X
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVDS