SIT9120AI-2C3-33S25.000000X
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2C3-33S25.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E2-28NB77.760000Y
SiT3372AC-4E2-28NB77.760000Y
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ HCSL
SiT3373AI-1B3-28NG614.000000X
SiT3373AI-1B3-28NG614.000000X
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
SiT3372AI-4E9-25NB148.500000Y
SiT3372AI-4E9-25NB148.500000Y
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SIT9120AI-2C3-33S25.000000X
SIT9120AI-2C3-33S25.000000X
SiT3373AI-1E2-28NH432.000000T
SiT3373AI-1E2-28NH432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
EMX26T2R
EMX26T2R
TRANS 2NPN 50V 0.15A 6EMT