SIT8208AC-23-25E-33.333330T
Description
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8208AC-23-25E-33.333330T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:33.33333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SIT1602BC-82-28E-31.250000Y
SIT1602BC-82-28E-31.250000Y
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS
SiT9365AC-1E2-25N50.000000Y
SiT9365AC-1E2-25N50.000000Y
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-4E2-25NY270.000000T
SiT3373AI-4E2-25NY270.000000T
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
SIT8208AC-23-25E-33.333330T
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
CONN SOCKET 31POS 0.07 GOLD PCB