
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 656P |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 622.08 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 54mA (Typ) |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.073" (1.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 656P62206C3T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
MEMS OSC XO 133.3300MHZ LVCMOS
CAP CER 0.027UF 1KV X7R 1206
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL
CONN RCPT MALE 22P SILV SLDR CUP
AS16 ELBOW, 2-3P, SIDE A, NW7.5