
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXO22C |
| Package: | Tape & Reel (TR)BulkBulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXO22C3B481-24.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM