
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SVC75C |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.067" (1.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SVC75C3A27D2-10.000M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ CMOS
CIRCUITPYTHON FOR BEGINNERS BOOK
XTAL OSC XO 19.4400MHZ LVDS SMD
SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC