
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 75 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±70ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-1B2-33NE75.000000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
XTAL OSC SO 75.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ LVPECL
CAP ALUM 68UF 60V RADIAL
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
8LT 2C 2#8 SKT RECP