
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 114 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 50mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3PBF4-114.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC SO 300.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 114MHZ 2.5V LVPECL
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W