
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 153.6 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±3160ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 92mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SIT3372AC-1E9-30NU153.600000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MQF576D33-698.812334-2.5/-30+85
XTAL OSC TCXO 698.812334MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVPECL
RND HEAT SINK CREE LMR4 LED MOD