
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 204.8 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±770ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 97mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AI-4B2-30NY204.800000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 12.0MHZ 2.5V SMD
MEMS OSC VCXO 16.3480MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL
CONN WIRE IDC 1POS 18AWG SMD RA
ZMOTION BUNDLE W/NICERA 8SOIC