
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3372, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 14.4 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 84mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3372AC-2E3-28NC14.400000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVDS
CRYSTAL 25.0000MHZ 11PF SMD
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
FAN AXIAL 20X8MM VAPO 5VDC WIRE
DC DC CONVERTER 2V 10W