
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8208 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 33mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8208AI-31-33E-19.200000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
MEMS OSC XO 25.000625MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 19.2000MHZ LVCMOS LV
CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM
TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM
CONN INLINE PLUG TRIAX SKT SLDER