520M20DA26M0000
Description
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
DataSheet
520M20DA26M0000 PDF
Base Resonator:Crystal
Type:VCTCXO
Frequency:26 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±2ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2.5mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-4E9-33NH133.650000T
SiT3372AC-4E9-33NH133.650000T
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SiT3372AI-1B3-33NE156.250000X
SiT3372AI-1B3-33NE156.250000X
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
SiT3372AC-1B2-25NZ200.000000X
SiT3372AC-1B2-25NZ200.000000X
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
ESR18EZPF11R3
ESR18EZPF11R3
RES SMD 11.3 OHM 1% 1/2W 1206
520M20DA26M0000
520M20DA26M0000
9043
MAGNET 0.236"DIA X 0.118"H CYL
AX5MCF3-320.0000
AX5MCF3-320.0000
OSC XO 320MHZ 1.8V CML