
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.3333 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 69mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT9120AI-1D3-33S133.333300T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVPECL
AC VOLTAGE DETECTOR AUDIO/VISUAL
900VA 480W STANDBY UPS - 12 5-15